Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia naturalnego z Grecji,dzięki temu możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny jednocześnie sprzedając wysokiej jakości produkty. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, sklepów ogrodniczych, składów budowlanych oraz firm zajmujących się architekturą ogrodową.
Posiadamy własny transport co umożliwia nam dostarczenie towaru w dowolne miejsce na terenie całego kraju.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Otoczaki to fragmenty skał lub minerałów, których charakterystycznymi cechami są zaokrąglone krawędzie i obłe kształty. Najczęściej ich wygładzoną powierzchnię uzyskuje się na skutek obróbki mechanicznej. Ze względu na dużą różnorodność kształtów i kolorów, otoczaki są jednym z najpopularniejszych kruszyw dekoracyjnych. Są niezastąpione nie tylko przy urządzaniu przydomowych ogródków, lecz także miejskich skwerów i innych publicznych przestrzeni.

Otoczaki są materiałem ozdobnym stosowanym przy tworzeniu ścieżek ogrodowych, a także układaniu nawierzchni przydomowych chodników i podjazdów. Sprawdzą się też jako kruszywo dekoracyjne w ogródkach skalnych, a ich użycie do budowy skalniaków pozwala na stworzenie naprawdę ciekawych kompozycji. Ponadto, ze względu na płaską powierzchnię, można je wykorzystać do wyłożenia dna strumyków i oczek wodnych. Jak okazuje się, nie sposób zaprojektować estetycznie wyglądający ogród bez zastosowania otoczaków.
W naszym asortymencie znajdą Państwo otoczaki różniące się kształtem, kolorem, fakturą kamienia. Serdecznie zachęcamy do składnia zamówień!

Dysponujemy własnym transportem !

Importujemy tylko najwyższej jakości produkty, które są gwarancją zadowolenia !