Specjalizujemy się sprzedażą kamieni dekoracyjnych służących oprawie plastycznej mieszkania, a także ogrodu. Nasze minerały sprowadzamy od sprawdzonych, najlepszych regionalnych producentów m.in. z Grecji. Wykazujemy dbałość o importowany przez nas produkt w celu uniknięcia uszkodzeń podczas transportu. Oferujemy bogaty zbiór minerałów. Spełniamy oczekiwania klienta w związku z czym nasza profesjonalna obsługa chętnie pomoże w doborze odpowiedniego kamienia do funkcji, którą ma pełnić, określeniu wydajności, a także wyborze odpowiedniej ilości surowca.

Oprócz wieloletniego doświadczenia możemy pochwalić się dużą liczbą sprzedanych kamieni, stu procentowym zaufaniem klientów. Mimo niskiej ceny za nasze usługi towary nadal pozostają pełnowartościowe oraz wysokiej jakości. Chętnie współpracujemy z architektami, dzięki nim na bieżąco zapoznajemy się z nowymi trendami oraz poszerzamy ofertę nowymi minerałami. Również możemy pochwalić się własnym transportem. Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w przewozach krajowych, a także międzynarodowych. Dzięki czemu z szybkością realizujemy zamówienia naszych klientów.

Kamień Grecki w liczbach

10 000 000
współprace z architektami
100%
dostępne surowce
1500
producenci
100%
usatysfakcjonowani klienci

Dlaczego warto wybrać nas?

Niska Cena!

Dzięki bezpośredniej drodze dostawy kamieni greckich możemy zaoferować Ci najniższą cenę na rynku, nie tracąc na tym jakości kruszcu.

Własny Transport!

Posiadamy własny transport co umożliwia nam dostarczenie towaru w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie całego kraju.

Zadowolenie klientów!

Pamiętamy, że indywidualna obsługa klienta to gwarancja Twojego zadowolenia. Recenzje naszych klientów możesz sprawdzić poniżej.

Współpraca z architektami

Ściśle współpracujemy także z architektami ogrodowymi. Jesteście dla nas inspiracją do poszerzania swojej oferty i bycia na bieżąco z trendami.

Opinie klientów

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub przejdź do kontaktu i napisz!
Facebook Facebook